Main menu button
Carlsquare w Polsce

Lokalna wiedza z globalnym zasięgiem.

Warsaw_klein

Eksperci z Polski

Nasz zespół, pod kierownictwem Jorge Abugabera, posiada bogate doświadczenie na polskim rynku. Zamknęliśmy liczne transakcje z firmami mającymi siedzibę lub prowadzącymi działalność w Europie Wschodniej, utrzymujemy bliskie kontakty z głównymi decydentami w różnych sektorach.

Światowa sieć

Jesteśmy w pełni zintegrowani z globalną platformą Carlsquare. Wykorzystując nasze międzynarodowe kontakty, wspieramy firmy z Europy Wschodniej w transformacji w procesach fuzji i przejęć oraz pozyskania kapitału.

Partnerstwo

Budujemy długoterminowe relacje, które często zaczynają się lata przed transakcją i trwają długo po jej pomyślnym zakończeniu. Widzimy naszą rolę jako partnera, bezstronnie doradzającego w celu optymalizacji wyników dla każdej ze stron.

Fuzje i przejęcia

Pozyskanie kapitału

Oferty publiczne

Doradztwo w zakresie finansowania

Oprogramowanie i TMT (Telekomunikacje, Media i Technologie)

Konsument i Internet

Usługi biznesowe

Technologia przemysłowa

Zdrowie i biotechnologia

Energetyka i infrastruktura

Grupa Carlsquare to wiodący światowy bank inwestycyjny w dziedzinie technologii. Podobnie jak wielu naszych klientów, rozwijaliśmy naszą firmę od zera, umacniając nasz wzrost poprzez serię międzynarodowych przejęć. Rozpoczynając jako pojedyncze biuro w Hamburgu, Carlsquare obecnie obejmuje 11 lokalizacji, 8 krajów i 2 kontynenty. Nasze dedykowane usługi doradcze umożliwiają skuteczny rozwój firm, liderów rynku i inwestorów z całego świata w osiągnięciu ich strategicznych celów. Carlsquare jest obecny na polskim rynku od 2023 roku.

Skontaktuj się z nami

Jorge Abugaber
Jorge Abugaber LinkedIn
Managing Partner
Agata  Dybinska
Agata Dybinska LinkedIn
Office Manager

Plac Trzech Krzyży 10/14
00-499 Warszawa


+48 662 050 995

warsaw@carlsquare.com